06-12547837 WhatsApp ons

Mercedes-Benz Citan

109 CDI Ambition BlueEFFICIENCY | Airco | Cruise Control | Elekt. Ramen | PDC | APK tot 18-12-2025!

Bijzondere opties

  • Elektrische ramen voor
  • Ambition-pakket
  • Vierseizoenen banden
  • Cruise control
  • Zijschuifdeur rechts

Alles over de auto

Over de Mercedes-Benz Citan

Goed rijdende Mercedes-Benz Citan. De distributieriem is vervangen bij 143.000 km en de APK is geldig tot 18-12-2025! U kunt deze nette auto al rijden voor € 138,- per maand, zonder aanbetaling! Wij werken uitsluitend op afspraak, bel ons dus om uw bezoek naar wens af te stemmen, ook 's avonds en in het weekend. Tel. 06-12547837 of via whatsapp.

Natuurlijk mag je hoge eisen stellen aan een echte auto. Doen ze bij Mercedes ook. 'The best or nothing'. Deze diesel heeft een handgeschakelde vijfversnellingsbak. De comfortstoelen geven precies de juiste ondersteuning voor rug en schouders. De lekker grote deuropening van de schuifdeur aan passagierszijde zorgt voor een heerlijk ruime instap. Verder is de Mercedes-Benz uitgerust met: warmtewerend glas, elektrisch verstelbare buitenspiegels, elektrisch bedienbare ramen voor, snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging en start-stopsysteem.

Het audio-installatiesysteem geeft je de keus om onderweg te luisteren wat je wilt. Verkeersinfo, je favoriete albums en radioprogramma's, podcasts, luisterboeken... zeg het maar. Deze auto heeft ook bluetooth en usb-aansluiting aan boord. Parkeersensoren zijn een waardevolle toevoeging aan deze auto. De sensoren waarschuwen tijdens het parkeren en voorkomen schade aan de auto. In deze Mercedes-Benz kun je je concentreren op het verkeer, terwijl de auto de omgeving voor je in de gaten houdt. Een automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat de verlichting aangaat als het donkerder wordt - in tunnels bijvoorbeeld - en de regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is. Je hoeft er niets aan te doen. Ook op de korte stukken is de cruise control een uitkomst. Kijk maar bij de benzinepomp! Natuurlijk heeft deze auto ook airconditioning. Met buitentemperatuurmeter, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze Mercedes-Benz helemaal compleet.

Zoals je mag verwachten van deze Mercedes-Benz Citan is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.

Dat de kilometerstand in orde is, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. Om deze Mercedes-Benz echt te ervaren, moet je beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.

Kilometerstand 169.526 km
Bouwjaar december 2018
Kleur wit basis
Interieurkleur Antraciet
Bekleding Stof
Transmissie Handgeschakeld
Aandrijving Voor
Brandstof Diesel
Carrosserievorm Bestelauto
Aantal deuren 5
Aantal zitplaatsen 2
APK geldig tot 18 december 2025
Onderhoudsboekje Beschikbaar
BTW/Marge BTW
Kenteken V-117-TR
Wegenbelasting € 118 tot € 118 per kwartaal
Aantal sleutels 1
Aantal handzenders 1

Technisch

Aantal versnellingen 5
Vermogen 90 pk (66 kW)
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1461cc
Topsnelheid 160 km/h
Gewicht (leeg) 1.329 kg
Max. treklast ongeremd 675 kg
Wielbasis 270 cm
Lengte 432 cm
Breedte 183 cm
Hoogte 184 cm

Opties

Interieur
Elektrische ramen voor Cruise control Betonplex in laadruimte Lederen stuurwiel Stuur verstelbaar Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk Houten vloer in laadruimte Buitentemperatuurmeter Boordcomputer Passagiersstoel in hoogte verstelbaar Tussenschot volledig Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar Armsteun voor Stuurbekrachtiging Regensensor 12Volt aansluiting Comfortstoel(en) Airco
Overige
Ambition-pakket Reservewiel centrale vergrendeling met afstandsbediening BlueEFFICIENCY
Exterieur
Vierseizoenen banden Zijschuifdeur rechts mistlampen voor Bumpers in carrosseriekleur Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening Parkeersensor achter Buitenspiegels elektrisch verstelbaar Getint glas Buitenspiegels in carrosseriekleur Dimlichten automatisch Achterdeuren met ruiten Warmtewerend glas
Veiligheid
Airbag bestuurder Bandenspanningscontrolesysteem Derde remlicht Hill hold functie Anti Blokkeer Systeem Alarm klasse 1(startblokkering) Elektronisch Stabiliteits Programma
Milieu
Start/stop systeem
Infotainment
Radio cd speler Bluetooth telefoonvoorbereiding USB aansluiting MP3 aansluiting Audio installatie

Milieu

Energielabel
Verbruik (gemiddeld) 4.3 liter per 100km
Verbruik (snelweg) 4.2 liter per 100km
CO2 uitstoot 112 gram per kilometer

Neem contact op

Je ontvangt automatisch een kopie van deze mail.
Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!
Florian Zegwaard
Bel mij gerust voor persoonlijk advies
06 - 125 478 37
NL
Totaal € 6.945 (excl. btw)
Bedankt voor je aanvraag. Hij is verzonden!
Of lease vanaf € 138 per maand
Totaal € 6.945 (excl. btw)